Careers

Minőség ellenőr

Új kollégát keresünk minőségi részlegünk csapatába, akinek feladata a gyárunk termeléséhez szükséges alapanyagok és félkésztermékek és késztermékek előírt minőségének az ellenőrzése.

Főbb feladatok, munkák:

  • A termeléshez szükséges alapanyagok és félkésztermékek előírt minőségének az ellenőrzése, mérése és dokumentálása a vonatkozó termékszabványok és termék specifikációk szerint.
  • A késztermék minőségének ellenőrzésére folyamatos mintavétel alapján a vonatkozó vizsgálati utasítások és a termékszabvány szerint. Az eredmények dokumentálása jegyzőkönyvben.
  • Az előírt gyártásközi ellenőrzési feladatok elvégzése, értékelése, dokumentálása.
  • A termelési folyamatok állandó figyelemmel kísérése, az összegyűjtött adatok kiértékelése a minőség folyamatos javításának érdekében, a szükséges jelzések megadása a művezető ill. ügyvezető igazgató részére.
  • Részt vesz a garanciális problémák kivizsgálásában, és állást foglal a termék állapotára, műszaki paramétereire vonatkozóan, illetve javaslatot tesz javító megelőző intézkedésekre.
  • A minőségügyi megbízott irányítása alapján a vonatkozó ISO dokumentáció folyamatos karbantartása, naprakész nyilvántartása.
  • Dokumentáció és riportok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakmai képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Vállalat Irányítási rendszerek auditálásában szerzett tapasztalat (ISO)
  • LEAN menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP tapasztalat (PP modul)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • MS Office alapos ismerete
  • Az adott területen szerzett ismeret, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Világszerte elismert cég nyújtotta multinacionális munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • 8924 Alsónemesapáti

Kezdési dátum:

  • Megegyezés alapján

Ha érdekli a pozíció vagy szeretne valakit ajánlani nekünk, vigye el önéletrajzát a HR osztályára, vagy küldje el e-mailben a következő címre: nicolette.rehanekova@knaufinsulation.com. Kérjük, írja be a pozíció nevét az e-mail tárgyába. Ha részletesebb információkra kíváncsi, szívesen átadjuk Önnek személyesen a HR osztályon.

Érdekli a pozíció?